Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ładowarka / porty usb w zaślepce w kokpicie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Odgrzeję trochę temat.

    Co do podłączenia do radia, to mógłbym wpiąć się w te końcową wiązkę, do jednego z przewodów zasilania które we wiązce można ze sobą zamieniać w zależności czego radio potrzzebuje? Żółty i czerwony chyba to jest. mają nawet wtyczki gotowe. Nic tylko się podpinać

    Bo gdyby podpiąć się do obwodu zapalniczki, to ładowarka będzie ciągle pod napięciem, czyli będzie rozładowywał akumulator?

    Qstachu, piszesz o rozdzielaczu zapalniczki pod kierownicą. Zamontowałeś? Gdzieś tam można się bezproblemowo wpiąć? Przechodzą tamtędy przewody do zapalniczki?

    Komentarz


    • #27
      Zapalniczka jest zasilana po zapłonie . Jak zgasisz silnik to w tym obwodzie prądu nie ma .

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Kot72
        Zapalniczka jest zasilana po zapłonie . Jak zgasisz silnik to w tym obwodzie prądu nie ma .
        sprawdź bo u mnie prąd jest. może coś jest zmodowane i dla tego. niemniej jednak z wyklętym kluczykiem prąd w zapalniczce jest.

        Komentarz


        • #29
          U mnie na pewno nie ma . Prąd dopiero po włączeniu zapłonu . Tak samo miałem w Oplu . Mój bolid jest z 2003 więc może była jakaś zmiana w instalacji .

          Komentarz


          • #30
            Standardowo Octavie mają gniazdo zapalniczki cały czas pod prądem. Jak jest inaczej, to coś było zmieniane. Opel nie ma tu nic do znaczenia, bo winnych markach jest inaczej.
            Pozdrawiam,


            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

            Komentarz


            • #31
              Być może macie rację . Może poprzedni właściciel coś przerobił . Radio też mam po zapłonie . Bez kluczyków muzyczki nie ma .

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X